biletix - biletix biletix

1,193 Posts   193,758 Followers   3 Following

- biletix   Biletix - Ticketmaster Turkey Resmi Instagram Hesabıdır.

http://www.biletix.com/anasayfa/TURKIYE/tr

Barok müziği cazla buluşturan topluluk L'Arpeggiata 25 Nisan’da İş Sanat'ta! Hayranlık ve hayret uyandıracak bir performans olacak. Kaçırmamak için biletinizi şimdiden alın.

Doğu ile batı kültürlerinin buluşmasını hedefleyerek evrensel barış mesajları veren Anadolu Ateşi, "İstanbul Dreams" projesiyle Tekirdağ, Edirne, İstanbul ve İzmir'deki sanatseverleri büyüleyecek. Bu etkileyici gösteriyi kaçırmayın. Biletlere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en önemli besteci ve piyanistlerinden #Havasi , muhteşem bir performansla 19 Mayıs’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi'nde olacak. 75. yılını kutlayan Yapı Kredi’nin ana sponsorluğunda gerçekleşecek konserin biletlerini kaçırmayın.

🎸75. yılını kutlayan @yapikredi  ana sponsorluğunda The Beatles, The Rolling Stones, The Kinks ve The Who gibi gruplarla anılan The Animals, kurucusu ve sesi Eric Burdon ile 20 Haziran’da Volkswagen Arena'da! Konserin biletleri 16 Nisan'a kadar sadece Yapı Kredi kartlara ön satışta! @piuent 

CMYLMZ- Diamond - Elite - Platinum - Plus gösterisinin 18 - 19 Mayıs Bostancı Gösteri Merkezi biletleri ve 24 - 29 Mayıs İzmir Açıkhava Tiyatrosu biletleri satışta!

Yoldan Çıkan Oyun'un Yaratıcı Ekibinden💎 “Bir Banka Soygunu Komedisi” ilk kez Anadolu Yakası'nda sahnelenmeye hazırlanıyor. Seyircilerini 13 Nisan'da gerçekleşecek 2 performans için Caddebostan Kültür Merkezi'ne bekliyor. Detaylara web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Zengin Mutfağı yaz turnesini planladı. Atlantis Yapım organizasyonuyla Antalya, Muğla, Bursa ve daha pek çok şehirde perde açacak olan oyunda Şener Şen 40 yıl aradan sonra tekrar Lütfü Usta'yı canlandırıyor. Zengin Mutfağı biletleri için web sitemizi ziyaret edin.

Hasta Etme Adamı! Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu'nun yeni interaktif komedi oyunu "Hasta Etme Adamı", 19 Nisan'da Torium Sahne'de...

Sinema tarihinin unutulmaz filmlerinden Esaretin Bedeli ilk kez tiyatro sahnesinde! Oyun Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu tarafından farklı şehirlerde sahneliyor. Tarih ve şehir bilgileri için biletix.com

Avrupa, İngiltere ve Amerika'daki başarılarıyla, yaşayan bir efsaneye dönüşen ünlü piyanist Alan Broadbent 28-29 ve 30 Mart'ta Zorlu PSM'nin taze mekanı Touché sahnesine konuk oluyor. Sanatçıya kontrbasta Kağan Yıldız, davulda ise Ferit Odman eşlik ediyor.

Trance ve Progressive dans müziğini sevenler buraya! Gareth Emery, dünya çapında ses getiren soldout etkinlik serisi Garuda Nights’ı Future Momentum serisi kapsamında 13 Nisan'da Zorlu PSM Studio’ya taşıyor.

🎈 Muhteşem enerjisiyle Pink Martini, 14 Mayıs’ta Türkiye Turnesi’ne başlıyor. Konser vereceği şehirleri ve turne tarihlerini öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.