Instagram story by ersağ bitkisel ürünler - @kozmetik__ersag

ersağ bitkisel ürünler - @kozmetik__ersag Instagram Profile by kozmetik__ersag a month ago
TEK KELİMEYLE MÜKEMMELL BİR ÜRÜN 
15 FAKTÖRLÜ ARGAN YAĞLI Losyon 🤗😊 👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏
Özelliği : 
Ersağ Argan yağlı nemlendirici losyon özel formülüyle cildi nemlendirmeye, daha canlı görünmesine yardımcı olur. 15 koruma faktörü (15SPF) ile güneşe çıkmadan önce kullanılması gereken bir üründür. Kullanımı oldukça pratik olan Ersağ Argan Yağlı Nemlendirici Losyon yağsız ve yapışmayan yapısıyla yüzünüze kolayca sürülür.

Kullanım Şekli :

Günlük kullanım için sabahları temiz cilde eşit oranda uygulayınız. 15 koruma faktörlü (15 SPF) Ersağ Argan Yağlı Nemlendirici Losyon güneşe çıkmadan önce uygulanmalıdır. Etkin koruma sağlamak için özellikle yüzdükten, terledikten, kurulandıktan veya uzun süre güneşlendikten sonra düzenli olarak kremi tekrar sürünüz.

Uyarılar :

Bebeklerin ve çocukların direk güneşe maruz kalmasını engelleyiniz. Çocuklar ebeveynlerinin gözetimi altında kullanmalıdır. Ersağ Argan Yağlı Nemlendirici Losyonu (15 SPF) kullanırken bile güneş ışınlarının en etkili olduğu saatlerde dikkatli olunuz. Sadece haricen kullanım içindir. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz. 👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟 YAPILAN ARAŞTIRMALARDA DÜNYA ÜZERİNDEKİ EN GENÇ GÖRÜNEN KADINLARIN FAS' LI KADINLAR OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ ??? SEBEBİ:
ARGAN dünyada sadece Fas'ta yetişen bir bitkidir.Cilde ve saça olan faydaları ile tanınır.
1- KIRIŞIKLIKLARI AZALTARAK CİLDİNİZİN SIKILAŞMASINI SAĞLAR.
2- SİVİLCE TEDAVİSİNDE OLDUKÇA ETKİLİDİR.
3- GÜNEŞ ( UHV ZARARLI IŞINLARI), SİGARA, STRES, ÇEVRE KİRLİLİĞİNİN OLUMSUZ ETKİLERİNİ ORTADAN KALDIRARAK HÜCRELERİN YENİLENMESİNİ SAĞLAR VE CİLDİ CANLANDIRIR.
4- CİLTTEKİ TAHRİŞ VE İLTİHAPLANMAYI ÖNLER.
5- GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIKLARDA DA ETKİLİDİR.
6- HAMİLELİK ÇATLAKLARININ ÖNLENMESİNDE ETKİLİDİR.
7- HEM YAĞLI CİLT KULLANIMINA HEM DE KURU CİLT KULLANIMINA UYGUNDUR.
ARGAN YAĞLI ÜRÜNLERİMİZ İLE TANIŞTINIZ MI?

ARGAN YAĞLI LOSYONUMUZ AYRICA SİZİ GÜNEŞİN ZARARLI ETKİLERİNDEN KORUMAK İÇİN 15 FAKTÖR KORUYUCU NİTELİĞİNDEDİR.....
#ersağarganyağlılosyon #güneşyanığı #özelformül #kırışıklık #15faktör #kuruciltler #nemlendirici #gözçevresi #inceçizgiler #uhvzararlıışıklar #deniz #güneş #hassasciltler

TEK KELİMEYLE MÜKEMMELL BİR ÜRÜN 15 FAKTÖRLÜ ARGAN YAĞLI Losyon 🤗😊 👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏 Özelliği : Ersağ Argan yağlı nemlendirici losyon özel formülüyle cildi nemlendirmeye, daha canlı görünmesine yardımcı olur. 15 koruma faktörü (15SPF) ile güneşe çıkmadan önce kullanılması gereken bir üründür. Kullanımı oldukça pratik olan Ersağ Argan Yağlı Nemlendirici Losyon yağsız ve yapışmayan yapısıyla yüzünüze kolayca sürülür. Kullanım Şekli : Günlük kullanım için sabahları temiz cilde eşit oranda uygulayınız. 15 koruma faktörlü (15 SPF) Ersağ Argan Yağlı Nemlendirici Losyon güneşe çıkmadan önce uygulanmalıdır. Etkin koruma sağlamak için özellikle yüzdükten, terledikten, kurulandıktan veya uzun süre güneşlendikten sonra düzenli olarak kremi tekrar sürünüz. Uyarılar : Bebeklerin ve çocukların direk güneşe maruz kalmasını engelleyiniz. Çocuklar ebeveynlerinin gözetimi altında kullanmalıdır. Ersağ Argan Yağlı Nemlendirici Losyonu (15 SPF) kullanırken bile güneş ışınlarının en etkili olduğu saatlerde dikkatli olunuz. Sadece haricen kullanım içindir. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz. 👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟 YAPILAN ARAŞTIRMALARDA DÜNYA ÜZERİNDEKİ EN GENÇ GÖRÜNEN KADINLARIN FAS' LI KADINLAR OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ ??? SEBEBİ: ARGAN dünyada sadece Fas'ta yetişen bir bitkidir.Cilde ve saça olan faydaları ile tanınır. 1- KIRIŞIKLIKLARI AZALTARAK CİLDİNİZİN SIKILAŞMASINI SAĞLAR. 2- SİVİLCE TEDAVİSİNDE OLDUKÇA ETKİLİDİR. 3- GÜNEŞ ( UHV ZARARLI IŞINLARI), SİGARA, STRES, ÇEVRE KİRLİLİĞİNİN OLUMSUZ ETKİLERİNİ ORTADAN KALDIRARAK HÜCRELERİN YENİLENMESİNİ SAĞLAR VE CİLDİ CANLANDIRIR. 4- CİLTTEKİ TAHRİŞ VE İLTİHAPLANMAYI ÖNLER. 5- GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIKLARDA DA ETKİLİDİR. 6- HAMİLELİK ÇATLAKLARININ ÖNLENMESİNDE ETKİLİDİR. 7- HEM YAĞLI CİLT KULLANIMINA HEM DE KURU CİLT KULLANIMINA UYGUNDUR. ARGAN YAĞLI ÜRÜNLERİMİZ İLE TANIŞTINIZ MI? ARGAN YAĞLI LOSYONUMUZ AYRICA SİZİ GÜNEŞİN ZARARLI ETKİLERİNDEN KORUMAK İÇİN 15 FAKTÖR KORUYUCU NİTELİĞİNDEDİR..... #ersağarganyağlılosyon  #güneşyanığı  #özelformül  #kırışıklık  #15faktör  #kuruciltler  #nemlendirici  #gözçevresi  #inceçizgiler  #uhvzararlıışıklar  #deniz  #güneş  #hassasciltler 

Popular Instagram Hashtags