#albaniannails Stroies

287 Posts

Top Posts

Recent Posts

Trajtimi i kallove eshte shume I rendesishem ne cdo Stine te vitit qe te keni nje lekur te bukur dhe te paster. Cdo trajtim me kripera minerale, me skrab dhe kremra qe i japin nje shkelqim dhe butesi kembeve tuaj, nuk duhet ti neglizhoni per asgje. Kembet jane shume te rendesishme dhe kane me shume nevoj se cdo gje tjeter, pasi ju pa kembet sdo te ecnit dot, ndaj kujdesuni per to dhe sdo te keni asnje shqetesimi dhe me e bukura do ju duken sikur sjane kembet tuaja... Drejtohuni ne deren e duhur. Per info dhe rezervime 068 459 32 30.­čĺů­čĹú­čśŐ #Borbardha_nails_01  #NailArt  #NailsMagazine  #NailTech  #Nails  #FollowMe  #InstaGood  #Style  #Beauty  #GelNails  #NailWow  #AllPrettyNails  #InspoForAllGirls  #Beautiful  #TrendyNails  #NailInspo  #NailOfTheDay  #MyNails  #IloveMyNails  #NailsByMe  #GlitterNails  #MirrorsNails  #OmbreNails  #OneDollar  #GoldMirror  #Love  #IsPerfect  #Borbardha_nails_01  #AlbanianNails  #SwarovskiNails­čĺů  ­čśŹ

Vajza dhe Nena nese I keni gishtat te mykur dhe ne kete gjendje serioze mos i lerni ato me teper sepse eshte shume e rrezikshme per shendetin tuaj, por pastrojni dhe trajtojeni ato ne momentin e duhur. Mos harxhoni leke neper spitale duke ju hequr totalisht gishtin dhe duke ju dhen 1 pamje jo te bukur te kembes tuaj por kujdesuni per ato sa me shume qe jete e mundur dhe kete mundesi per pastrimin dhe sjelljen ne forme te gishtit tuaj jua mundeson @borbardha_nails_01  Rezervoni orarin tuaj ne nr 068 459 32 30. Ju mirepresim.­čśŹ­čśŹ #Share  & #Tagg  miqte tuaj. #NailArt  #NailsMagazine  #NailTech  #Nails  #FollowMe  #InstaGood  #Style  #Beauty  #GelNails  #NailWow  #AllPrettyNails  #InspoForAllGirls  #Beautiful  #TrendyNails  #NailInspo  #NailOfTheDay  #MyNails  #IloveMyNails  #NailsByMe  #GlitterNails  #MirrorsNails  #OmbreNails  #OneDollar  #GoldMirror  #Love  #IsPerfect  #Borbardha_nails_01  #AlbanianNails 

Thonje me xhel dhe akrilik! Te gjitha format,ngjyra e modelet qe deshroni ! #acrilicnails #nailsofinstagram #albaniannails #jeunesseglobal  #mollonproprofessional  @ykm.jeunesse  @ykm.wedding.day