#swarovskinails­čĺů Stroies

165 Posts

Top Posts

Recent Posts

Trajtimi i kallove eshte shume I rendesishem ne cdo Stine te vitit qe te keni nje lekur te bukur dhe te paster. Cdo trajtim me kripera minerale, me skrab dhe kremra qe i japin nje shkelqim dhe butesi kembeve tuaj, nuk duhet ti neglizhoni per asgje. Kembet jane shume te rendesishme dhe kane me shume nevoj se cdo gje tjeter, pasi ju pa kembet sdo te ecnit dot, ndaj kujdesuni per to dhe sdo te keni asnje shqetesimi dhe me e bukura do ju duken sikur sjane kembet tuaja... Drejtohuni ne deren e duhur. Per info dhe rezervime 068 459 32 30.­čĺů­čĹú­čśŐ #Borbardha_nails_01  #NailArt  #NailsMagazine  #NailTech  #Nails  #FollowMe  #InstaGood  #Style  #Beauty  #GelNails  #NailWow  #AllPrettyNails  #InspoForAllGirls  #Beautiful  #TrendyNails  #NailInspo  #NailOfTheDay  #MyNails  #IloveMyNails  #NailsByMe  #GlitterNails  #MirrorsNails  #OmbreNails  #OneDollar  #GoldMirror  #Love  #IsPerfect  #Borbardha_nails_01  #AlbanianNails  #SwarovskiNails­čĺů  ­čśŹ