#aksesore Stroies

15,034 Posts

Top Posts

- A ju pershtatet kjo ngjyre? @americanstyle  #gjakove  #tirana  #kepuce  #falas  #gra  #bizhu  #aksesore  #femra 

- A eshte e mundur te komentoni rreth kesaj? - Komenti juaj na ndihmon shume. @americanstyle  #vlore  #shqiperi  #aksesore  #bluza  #vajza  #nuse  #sandale 

-Ki durim. Te gjitha gjerat jane te veshtira perpara se te behen te lehta ! @globefever  #ornela92  #tirane  #prishtine  #aksesore  #falas  #kemisha  #realestate 

- Cfare mund te propozoni ndryshe? @outfits.selection  #kosovo  #prizren  #aksesore  #fustanemeqera  #fustana  #veshje  #gra 

Recent Posts

☑1600 leke te reja ☑ Mp3 per makine modeli C8 mund ta lidhni me Bluetoothin e tel te degjoni music mund ti pergjigjeni thirrjeve te telefonatave me buton Mp3 suporton 1 porte usb,aux dhe sd card,ka nje cilese te larte te zerit Transporti falas brenda 2-3 diteve ne gjithe shqiperine #tirane  #shkoder  #shqiperi  #vlore  #durres  #korce  #elbasan  #sarande  #lezhe  #tirana  #aksesore  #durresi  #dergesa_ne_gjith_shqiperine  #porosittani📥  #porosittani  #albania  #merrjepal  #dyqan  #blionline  #paguajcash  #shitet  #blej  #paguajkurmerrproduktin  #mp3  #makina  #paguajcash  #paguaj_ne_dorzim  #supercmime  #shes  #shitje  #dyqanonline  #paguajcash 

Super Cmime 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

-Nese rruga juaj eshte me e veshtire, eshte sepse prirjet tuaja jane te larta! @dormeo.al  #tirane  #florahair24  #ferizaj  #elbasan  #durres  #struge  #korce  #gra  #veshjeperfemra  #realestate  #shtepi  #bluza  #turizem  #fustana  #pushime  #aksesore 

Koleksioni i ri me SUPER cmim 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

Shumica prej nesh jemi të prirur për të zgjedhur gjithmonë alternativën më të thjeshtë dhe më të shpejtë që na ofrohet. Kjo ka ndikuar jo pak në mënyrën e jetesës të secilit prej nesh. Nga studimet e fundit të kryera nga universitetet Amerikane rezultoi se njerëzit kërkojnë gjithmonë alternativën më të lehtë edhe për shëndetin e tyre. Ilaçet toksike dhe operacionet plastike pothuajse po bëhen rrugëzgjidhja për shumë individë në vënd të aktivitetit fizik, rregullimi i vakteve ushqimore dhe balancimit të kalorive. Kjo ka sjellë që sëmundjet kardiovaskulare, diabeti, etj. të jenë më të theksuara gjatë viteve të fundit. #health  #medical  #m_healthcarealbania  #physicaltherapist  #pharmacy  #nutrition  #supplements  #dietplan  #aksesore  #sport  #shëndet  #faktemjeksore 

- Besoj se i pershtatet shijes tuaj. @americanstyle  #shkoder  #shkup  #fustana  #kemisha  #canta  #falas  #nuse  #aksesore 

- A ju duket e pershtatshme per kete sezon? @americanstyle  #prizren  #ferizaj  #vajza  #aksesore  #kepuce  #fustana  #canta  #veshje 

- Duket se nuk i mungon asgje. @gemlovalentine  #shqip  #ferizaj  #aksesore  #fustane  #rroba  #fustana  #bluza 

Koleksioni i ri me SUPER cmim 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

Koleksioni i ri me SUPER cmim 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

Super Cmime 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

Koleksioni i ri me SUPER cmim 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

No matter who you are, you always look gorgeous. Kamu bisa tampil cantik dengan #aksesorehairpin  aksesore x @seilaselling  --------- Order: DM 📥 LineAt @pyj3207  Whatsapp +6283890252499 Ready stock. Real picture Feel free to ask ✨ Happy shopping #fashion  #murah  #koreanstyle  #aksesorismurah  #cute  #style  #ootd  #dressup  #olshop  #depok  #jabodetabek  #cincin  #cincinmurah  #jualcincin  #cincinkoreamurah  #ring  #rings  #cuterings  #cincinmurah  #jualcincin  #cincinkorea  #coachella  #realpict  #realtesti  #aksesore  #hijab #jepitrambut  #bobbypins  #hairpin  #trustedolshop 

Modelet e reja të Bolon janë super trendy dhe kanë gjithashtu super çmime gjatë këtij muaji, vetëm 13.900 lekë. 😊 #bolon  #boloneyewear  #fashion  #style  #syze  #syzedielli  #aksesore  #style  #optika  #fashion  #accessories  #maxoptika 

Koleksioni i ri me SUPER cmim 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

Super Cmime 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

-Nese ti mund t'a enderrosh ate, ti mund t'a arrish! @revolvion.co  #tirane  #ornela92_al  #prizren  #shqip  #korce  #ferizaj  #bluza  #veshje  #realestate  #sandale  #nuse  #aksesore 

Cante Pierre Cardin origjinale 😘😘😘😘 #backpack  #styl  #fashion  #porositnedm  #paguajnedorezim  #cashondelivery  🤗🤗🤗🤗

Koleksioni i ri me SUPER cmim 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

- I mungon cmimi, -nuk e kemi caktuar akoma. Presim sugjerimet tuaja.... Cfare cmimi t'i @outerfashionlish  #tirane  #modelet_e_reja  #kosovo  #shkoder  #struge  #durres  #prishtine  #gra  #aksesore  #fustana  #rroba  #falas  #nuse  #turizem  #canta  #veshjeperfemra 

- Nuk e kemi caktuar akoma cmimin. Sa mendoni se ja vlen? @outfits.selection  #shkoder  #fier  #fustanemeqera  #femra  #kepuce  #rroba  #aksesore 

- A eshte e mundur te komentoni rreth kesaj? - Komenti juaj na ndihmon shume. @americanstyle  #vlore  #shqiperi  #aksesore  #bluza  #vajza  #nuse  #sandale 

Koleksioni i ri me SUPER cmim 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

Super Cmime 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

Koleksioni i ri me SUPER cmim 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

🎁Gëzoje hallën me një dhuratë unike dhe lehtësoja organizimin e aksesorëve 😋😍 . E shkruar sipas Pirografisë (sosje druri) ✒🔥 . . #dhurata  #aksesore  #jewelry  #pirografi  #handmade  #unaza  #dashuri  #love  #gift  #porosit  #prishtine  #prizren  #tirana  #skopje  #online  #follow  #mbajtëse  #qafore  #ora  #femra  #kosova 

Koleksioni i ri me SUPER cmim 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

Linja Mit Magjike T4L sjell lepujt multifunksional për një stimulim 360 ° të gruas. Ai është i papërshkueshëm nga uji si dhe është e pajisur me rrotullim të daulleve me funksionin e rrotullimit të trupit me funksion rrotullimi të kundërt dhe me vibrim me shumë shpejtësi, në sajë të motorit të dyfishtë. Përveç rreshtave të perlave që rrotullohen përgjatë bustit, ai karakterizohet nga 12 vibrime në stimulatuesin e klitorit në formë zemre me maja për të stimuluar pikën G. #porosittani📥  #dhurata  #meshkuj  🔝Ide 🎁 📝DM💌48h🚚 #dhurata  #ide  #porosionline  #fashion  #moda  #specialgift  #buyonline  #gift  #blerjeonline  #dyqanonline  #oferta  #tirana  #aksesore  #aksesore  #bijoux  #blejshqip  #porosit  #blejonline  #bli  #porositonline  #porosittani  #lodroj  #dhuratadora 

Linja Mit Magjike T4L sjell lepujt multifunksional për një stimulim 360 ° të gruas. Ai është i papërshkueshëm nga uji si dhe është e pajisur me rrotullim të daulleve me funksionin e rrotullimit të trupit me funksion rrotullimi të kundërt dhe me vibrim me shumë shpejtësi, në sajë të motorit të dyfishtë. Përveç rreshtave të perlave që rrotullohen përgjatë bustit, ai karakterizohet nga 12 vibrime në stimulatuesin e klitorit në formë zemre me maja për të stimuluar pikën G. #porosittani📥  #dhurata  #meshkuj  🔝Ide 🎁 📝DM💌48h🚚 #dhurata  #ide  #porosionline  #fashion  #moda  #specialgift  #buyonline  #gift  #blerjeonline  #dyqanonline  #oferta  #tirana  #aksesore  #aksesore  #bijoux  #blejshqip  #porosit  #blejonline  #bli  #porositonline  #porosittani  #lodroj  #dhuratadora 

Koleksioni i ri me SUPER cmim 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

Ju mirëpresim në çdo dyqan Max Optika për të përfituar nga ofertat e këtij muaji! Syzet e diellit të markës Bolon, të gjitha me çmimin special 13.900 lekë! #bolon  #boloneyewear  #syzedielli  #aksesore  #style  #optika  #fashion  #accessories  #maxoptika 

Super Cmime 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

💫 Shining Ring 💫 Don't forget to shine!! Cilesi maksimale👌🏻 Per porosi👇🏻 Direct Message📥 #shining  #ring  #bright  #perfect  #jewelry  #aksesore  #choose  #fashion  #girls  #tirana  #albania 

@electronicstorevlore  ju prezanton. 🌅🎆🌆Canon Pixma G3400 💧🌈🔥. Tenkologji e re, menduar per te ulur cmimin bojes, ofron nje boje me kualitet me te larte qe nuk thahet dhe me cmim super. 🌪🌪🌪6000 kopje bardh e zi.🌪🌪🌪 🌈🌈🌈7000 kopje me ngjyra.🌈🦜🦜🎨 📲📲📲Printim nga Wifi ose nga Usb.💻💻 🎖🎖🎖Kualitet i larte printimi. 4800 dpi🎖🎖🎖 💶💶💶Boja me e lire me ngjyra ne treg.💰💰 💦💦💦Kjo lloj boje nuk thahet si bojrat e tjera me 🌊🌊🌊ngjyra.🌊🌊 Kjo ju siguron printime dhe nese nuk e perdorni per nje kohe te gjate. 💥💥🎁🎁Kit boje me ngjyra dhe dy njesi boje te 💥💥💥💥zeze omazh ne cmim.🎁🎁 👍👍💶Me vetem 10€ beni kto sasi kopjosh.. 📃📃📃6000+7000 cope📄📄📄 👍👍🎖Paisje e re dhe me garanci.👍👍 . . 🎯Adresa: Rruga Gjergj Kastrioti /Transballkanike, Perballe Karburant Alpet Electronic Store, Vlore Cel:+355 68 88 40000 (wts,viber) Cel 2 :+355 69 216 2298 (wts) 🎁🎁🎁 Ju mirepresim #lungomarevlore  #electronicstorevlore  #elektronike  #vlorealbania  #vlorë  #albania🇦🇱  #computer  #printer  #fotokopje  #toner  #bojeprinteri  #servisprinter  #softwareengineer  #programe  #biznes  #videosorveglianza  #videosurvejim  #sistemalarmi  #Dahua  #laptop  #computerservice  #aksesore  #sherbimishpejte  #sherbimeprofesionale  #vlora  #elektronika  #dahuatechnology  #canonprinter  #printercanon  #canonprinters 

Super Cmime 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

In bloom🌼

Super Cmime 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

Mp3 per makine model bt 23 me 2 porta 1 per te karikim dhe 1 per vendosur USB per te degjuar music si dhe me buton per tu pergjigjur telefonatave,versioni Bluetooth 4.2 me mikrofon te integruar nje ze te qarte te paster DHE te larte Cmimi 1900 leke te reja Transporti falas 2-3 diteve ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane  #shkoder  #shqiperi  #vlore  #durres  #korce  #elbasan  #sarande  #lezhe  #tirana  #aksesore  #durresi  #dergesa_ne_gjith_shqiperine  #porosittani📥  #porosittani  #albania  #merrjepal  #dyqan  #blionline  #paguajcash  #shitet  #blej  #paguajkurmerrproduktin  #mp3  #makina  #paguajcash  #paguaj_ne_dorzim  #supercmime  #shes  #shitje  #dyqanonline  #paguajcash 

Super Cmime 🎁❤🎁❤🎁Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫#aksesore  #love  #happy  #fun  #night  #frienship  #bestfriends  #sky  #friends  #sweet  #nature  #leafs  #sun  #crazy  #music  #fashion  #style  #cuty  #havingfun  #school 

Louis Vuitton Alma BB multicolor white E vogel 75 mije leke #aksesore  #canta